Veletov v posledním domácím utkání pouze remizoval !! Nová Ves I sestupuje !

21.06.2011 16:09

O víkendu bylo odehráno už předposlední kolo III A třídy. Veletov se tak naposledy v této sezoně představil v domácím prostředí. Tentokrát přijeli hráči Meteoru Hradišťko I. A hráči Veletova vůbec nezačali špatně! Už v sedmé minutě centruje míč před bránu Lukáš Veselý na Jakuba Součka, který hlavičkuje těsně nad branku! V deváté minutě vystřelil těsně vedle Tomáš Vedral, který se podruhé v řadě objevil v základní sestavě Veletova! Trefil se až v 17 minutě Jiří Vlk, který tečoval střelu Tomáše Horáka, tomu se vystřelit na branku podařilo až na potřetí! Před tím dvakrát trefil hostující obránce. A Veletovský tlak neupadá, ve 22 minutě střílí těsně nad branku Lukáš Veselý ze standardní situace. Z podobné pozice se o dvě minuty déle bohužel netrefuje ani Jiří Vlk ! Ke konci poločasu ale začali přicházet šance hostů, žádná z nich se ale naštěstí neujala. Ve druhém poločase měl více práce spíše Milan Pohanka, než hostující golman. Hra se srovnala a hrálo se ze strany na stranu. V 60 minutě přichází hodně nešťastný srovnávací gól hostů! Hráč Hradišťka Jakub Příhoda střílí do tyče, od které se míč odráží do ležícího Milana Pohanky a od něj bohužel do branky! Je srovnáno, 1 : 1! Trenér Zbyněk Sandholc hned po gólu míchá sestavou, hru opouštějí Tomáš Horák s Miroslavem Reichlem a do hry naskakují Martin Vaith a Tomáš Vokál, Zdeněk Řehák se přesouvá do útoku, Jiří Vlk do obrany a Tomáš Vedral do zálohy. Jenže kromě pár střel Lukáše Veselého, Jiřího Vlka a Martina Veitha tato změna nic moc nepřinesla. Spíše naopak, Veletov se ke konci zápasu ještě bál o výsledek, nejdříve v 80 minutě skvěle zasahuje golman Pohanka proti hostujícímu útočníkovi a dvě minuty před konce zachraňuje Veletov od gólu Tomáš Vedral, který zastoupil Milana Pohanku v brance a z brankové čáry odhlavičkoval míč do bezpečí !! Veletov – Hradišťko I zaslouženě 1 : 1 !!

Předposlední kolo také rozhodlo, kdo doprovodí Radovesnice II do IV třídy. Bude to Nová Ves I, která i po úporném boji o záchranu nakonec zůstává předposlední. Ve svém posledním utkání podlehla 1 : 0 Veltrubům a Vrbová Lhota se naopak výhrou nad Červenými Pečkami zachránila a zahraje si III třídu i v další sezoně. Postupující Polepy rozdrtili 7 : 0 Radovesnice II a Volárna porazila 3 : 1 Libodřice ! Proto má Veletov ještě šanci, umístit se na druhém místě.! Příští sobotu se právě s Libodřicema o druhé místo utká! Bude muset zvítězit, Libodřicím stačí bod! Na začátku sezony jsem si myslel že tento zápas rozhodne o postupujícím, nevadí, stříbro taky dobrý !! :o)