Veletov v prvním jarním kole porazil Starý Kolín!! Krakovany znovu prohráli penaltový rozstřel !!

23.03.2014 19:39

Veletovští hráči tuto sobotu vstoupili do druhé části sezony 2013/2014 vítězstvím ve Starém Kolíně! Veletov předvedl slušný výkon a tři body si odvezl zaslouženě! Od začátku utkání kontroloval hru a vytvářel si mnohem více šancí než domácí! První gól však přišel až  ve 33 minutě, když domácího golmana přeloboval Honza Šedina, poslal Veletov do vedení a hlavně vstřelil svůj první gól v sezoně!! Na tento gól Starý Kolín ještě do konce prvního poločasu dokázal odpovědět, když vstřelili srovnávací gól z jejich jediné pořádně povedené akci!! I do druhého poločasu vstoupil lépe Veletov, v 56 minutě šel znovu do vedení po gólu Luboše Sýkory a v 65 minutě zvýšil náskok na 3 : 1 individuální akcí Pavel Kubka!! Po tomto gólu Veletovští hráči zvolnili a postupně se dostávali pod tlak, ze kterého vyústil snižovací gól domácích, posledních deset minut byly lepším týmem, ale vyrovnání už se naštěstí nedočkali! Veletov tak porazil Starý Kolín už po desáté z dvanácti zápasů a stále tak drží parádní bilanci s tímto týmem. Díky této výhře se Veletov posunul v tabulce právě před Starý Kolín z 11 na deváté místo! V dresu Veletova se poprvé představila nová posila – Michal Stolárik z Týnce nad Labem, který nastoupil do druhého poločasu místo Tomáše Vokála!

V dalších utkáních musím vyzvednout další zaváhaní Krakovan! Stejně jako v posledním podzimním kole, i v tom prvním jarním prohráli penaltový rozstřel po remízovém zápase! Na podzim ve Vrbové Lhotě, tuto neděli ve Třech Dvorech. Na podzim neporažené Krakovany, tak ztrácí body ve druhém zápase v řadě a náskok před druhými Veltrubami se zúžil na pět bodů ! Právě druhé Veltruby doma nezaváhali a rozstříleli Sendražice 5 : 1 ! Čtvrtá Vrbová Lhota doma prohrála po penaltách s Červenými Pečkami, které se právě na Lhotu dotahují z pátého místa! Na opačném pólu tabulky se také pořadí příliš neměnilo! Poslední Nebovidy prohráli na Hradišťku a předposlední Týnec doma nestačil na Štítary! Sendražice po porážce od Veltrub klesli na 12 místo, jedenácté je Hradišťko, Veletov je devátý, dva body před desátým Starým Kolínem…

V příštím kole Veletov v neděli od 15.00 hodin přivítá doma Jestřábí Lhotu, první Krakovany hrají doma s posledním Týncem, Veltruby nastoupí v Ovčárech a Tři Dvory v Červených Pečkách. Předposlední Nebovidy hrají ve Štítarech, Vrbová Lhota v Sendražicích a Starý Kolín změří síly s Hradišťkem…