Veletov v prvním kole pouze remizoval, když nedotáhl dobře rozehraný zápas do vítězného konce !

24.08.2009 23:35

O Víkendu začala nová sezona i pro třetí třídy. Veletov doma přivítal rezervu Polep. Do zápasu Veletov nastoupil ve slušném tempu, se dvěma novými posilami, jednou v brance a druhou v útoku. Nový hráč v útoku se jmenuje Zdeněk Hejduk, který si hned z úvodu zápasu vytvořil dvě parádní šance, jenže v první ho zastavuje golman a ve druhé bohužel postavení mimo hru... Do hry se dostávají i Lukáš Veselý a Tomáš Vedral, oba vysílají neúspěšné střely. V osmadvacáté minutě však Tomáše Vedrala v pokutovém území fauluje hostující golman a Veletov má šanci v podobě penalty, kterou samozřejmě neproměňuje nikdo jiný než Jakub Souček! Veletov vede 1 : 0 ! Po půlhodině hry přicházejí dvě žluté karty hráčům Veletova a na konci poločasu i červená pro veletovského nového golmana za nesportovní chování! Veletov je tak v oslabení a do branky musí David Oliva, do konce poločasu gól již nepadl. Ve druhém poločase na své výkony navazují naši hráči, ale gól padá na druhé straně. David Oliva nejdříve jen tak tak vytěsňuje jednu střelu, ale na tu další nedosáhl. Polepy vyrovnali. V 69 minutě však přichází další faul v pokutovém území hostů a Jakub Souček střílí druhý gól Veletova z nařízené penalty!  A tři minuty poté zvyšuje na 3 : 1 Dušan Sýkora! Veletov hraje výborně i v oslabení a zdá se že si body vzít nenechá! Jenže opak byl pravdou, posledních deset minut patřilo Polepům. Ty nejdříve ze standartní situace snižují na 2 : 3 a v 83 minutě dokonce vyrovnávají na 3 : 3! Veletov tak byl rád alespoň za ten jeden bod! Je to škoda! Byl to vyhraný zápas...

Za týden Veletov jede do Veltrub, ty v prvním kole roznesli na kopytech Ovčáry! Starý Kolín a Nebovidy také vyhráli a nováčkové soutěže, béčko Týnce a tým Vrbové Lhoty pro začátek remizovali...