Veletov v prvním venkovním utkání porazil Bělušice a po třech kolech neztratil ani bod !

05.09.2022 12:39

V neděli 4.září Veletov poprvé v nové sezoně hrál na venkovním hřišti. Od 17.00 hodin nastoupil do zápasu v Bělušicích. Byl to zápas o setrvání v předních příčkách tabulky a Veletov ho nakonec zvládl lépe. V herně vyrovnaném prvním poločase ve 25 minutě vstřelil první gól Luboš Sýkora, takže se Veletovu hrálo mnohem lépe než domácím, což špatně nesli bělušičtí fanoušci, kteří začali hrubě nadávat rozhodčímu i našim hráčům. Hráči se však rozhodit nenechali a poločas dohráli bez inkasovaného gólu. Ten ale přišel v úvodu druhého poločasu, když po centru domácího hráče nešťastně hlavičkoval jeden z našich obránců přímo k nohám Tomáše Říhy, který pohotově srovnal stav na 1 : 1. Dlouho však tento stav naštěstí nevydržel. V 63 minutě vrátil vedení Veletovu Honza Gráf, který si naběhl na parádní rohový kop Honzy Komedy a vstřelil svůj první gól v dresu Veletova. Pojistku potom přidal v 84 minutě Josef Adamec, který proměnil volný přímý kop po faulu na Luboše Sýkoru od domácího golmana, a zvýšil na konečných 3 : 1. Veletov zvítězil po třetí v řadě a na druhém místě v tabulce IV.A třídy má devět bodů, stejně jako první Volárna, kterou Veletov přivítá v dalším kole doma v neděli 11.září od 17.00 hodin. Obrana Veletova funguje skvěle, hráči Bělušic, ani Tří Dvorů v minulém kole se k brance téměř nedostávali. Je ale potřeba zvýšit efektivitu v útoku a střílet více branek. Proti Volárně nastoupíme do boje o první místo v tabulce, Volárna prozatím inkasovala pouze dvakrát, takže se dá předpokládat že branek v tomto utkání moc nepadne, na druhou stranu Volárna prozatím nastoupila proti týmům ze spodní poloviny tabulky, tak uvidíme…