Veletov v sobotu vstřelil pět gólů, v Ratboři zvítězil 4 : 1! Druhá Volárna udržela 6 bodovou ztrátu.

14.11.2022 10:49

O tomto víkendu skončila podzimní část sezony 2022 – 2023. Veletovští fotbalisté, už jistí mistři podzimu, ukončili sezonu na hřišti v Ratboři, kde v sobotu ráno v mlhavém počasí porazili místní rezervní tým 4 : 1. Toto vítězství se vůbec nerodilo lehce. Celý první poločas byl herně vyrovnaný i když se do gólových situací více dostával Veletov, první branka padla až v poslední minutě prvního poločasu. Tu vstřelil Tomáš Bílek, který výborně dohrál standartní situaci rozehranou Honzou Komedou a poslal Veletov do vedení. To však netrvalo dlouho, hned v úvodu druhého poločasu si do vlastní branky srazil střelu Tomáš Vokál a skóre bylo opět srovnané. Domácí hráče vyrovnávací branka hodně povzbudila a začali Veletovské hráče přehrávat. Veletovští hráči však tlak domácích ustáli a v 75 minutě udeřili podruhé. Po rohovém kopu domácích se z rychlého protiútoku prosadil Honza Buňata a vrátil Veletovu vedení. A když v 83 minutě krásnou trefou zvýšil na 3 : 1 Honza Gráf, bylo rozhodnuto. Flustrovaní domácí hráči odpadli, David Kuthan dokonce obdržel červenou kartu za nevhodnou poznámku směrem k rozhodčímu. Tečku za dalším vítězným zápasem udělal v poslední minutě znovu Tomáš Bílek, který svým druhým gólem v zápase upravil na konečných 4 : 1. Veletov tak zvítězil už po osmé v řadě, navíc do vstřeleného vlastního gólu držel neprůstřelnost neuvěřitelných 415 minut !!

Po vydařené podzimní části tak Veletov „přezimuje“ na prvním místě tabulky s šestibodovým náskokem na druhou Volárnu, která v posledním kole jen tak tak porazila Červené Pečky B. Třetí Tři Dvory B těsně zvítězili v Sendražicích a mají stejný počet bodů jako čtvrté béčko Býchor, to také těsně zvítězilo v Kořenicích. Na opačném konci tabulky zůstávají Radovesnice II, které v posledním utkání podzimu vysoko prohráli s Hradišťkem, předposlední jsou Krakovany C neboli Němčice, ty prohráli ve Velkém Oseku…

Podzim 2022 je za námi, jarní odvety začínají koncem března 2023, konec sezony 2022-2023 bude v půlce června 2023…