Veletov v úvodním utkání jara získal pouze bod! Ve šlágru kola zvítězili Červené Pečky ve Třech Dvorech !

27.03.2012 07:28

První kolo jara III třídy okresního přeboru přineslo mnoho zajímavých a překvapivých výsledků. Začneme ale nejsledovanějším zápasem veletovských hráčů, kteří nastoupili v neděli doma proti týmu z Volárny. Ta Veletov, před tímto utkáním, už třikrát v řadě porazila rozdílem jediné branky. V tomto utkání měl však být Veletov mírným favoritem, jenže Volárna znovu ukázala, že na Veletov hrát umí. Veletovští hráči nedokázali za celých 90 minut vstřelit gól! Všecny šance zlikvidovala hostující obrana nebo výborně chytající golman. Naštěstí daleko ke gólu měli i hráči Volárny, v jejich největších šancích zazářil jak golman Milan Pohanka, tak i veletovští obránci, výrazně pak David Oliva a Jakub Souček. Dušan Sýkora poté svými obranými zákroky hrál na nervy hostujícím útočníkům, tak douho, až to jeden z nich psychicky nevydržel a dostal červenou kartu za napadení veletovského hráče po odpískaném zákroku. To se stalo v 70 minutě, přesto této přesilové hry už Veletov nedokázal využít. Ve větších šancích se ocitli oba útočníci, Lukáš Veselý střílel vedle branky a hlavičku Zdeňka Řeháka vychytal hostující golman. Parádně zahrál standardní situaci i Lukáš Vlk, ale golman z Volárny se prostě nenechal zahanbit!  Oba golmani si zaslouženě připsali svá další čistá konta a útočníci tentokráte vyšli střelecky naprázdno!

Ve šlágru kola porazili vedoucí Červené Pečky druhé Tři Dvory na jejich půdě a upevnili si tak své vedení v tabulce. Tři Dvory díky této porážce spadli na třetí místo, na to druhé se posunul právě Veletov, který na Červené Pečky ztrácí 6 bodů, stejně jako Tři Dvory. Další zajímavé výsledky se zrodili v Sendražicích a v Ovčárech. Sendražice – příští soupeř Veletova doma porazili Nebovidy a Ovčáry se výhrou nad Krakovanama posunuli na páté místo. Zápas dvou týmů, ohrožených sestupem, skončil remízou. Na poslední místo tak propadla Vrbová Lhota, na předposlední Hradišťko a Sendražice jsou díky výhře na dvanáctém místě.

Příští víkend hraje Veletov znovu doma, v neděli od půl páté hostí právě Sendražice, Do Červených Peček přijede poslední  Vrbová Lhota a Tři Dvory nastoupí v sobotu v Dolních Chvátlinách. Ve stejný den je na programu i derby mezi Týncem a Krakovanama !