Veletov ve druhém kole těsně podlehl Štítarům … Volárna rozstřílela Ovčáry , ty jsou poslední ..

02.09.2014 20:00

Veletov ve druhém kole nové sezony o víkendu poprvé nehrál doma. Ale doma nebyli ani protivníci ze Štítar, hrálo se na umělé trávě v Kolíně. Na promáčeném hřišti to moc pohledný fotbal nebyl. Ale první, kdo dokázal skórovat, byl Lukáš Veselý z Veletova. Už ve třetí minutě zápasu rozvlnil síť za štítarským golmanem a poslal Veletov do vedení. Odpověď na sebe bohužel nedala dlouho čekat, Štítary totiž byly v prvním poločase lepší a proto v desáté minutě nejprve srovnali a po půlhodině hry dokonce otočili stav na 2 : 1 ! První gól vstřelil štítarský hráč Lepší a o druhý se postarali bratři Přibylové. Matěj rozehrál standardní situaci a Adam před golmanem Davidem Olivou míč hlavou tečoval do brány. Připomenu že oba v minulosti hráli za Veletov. První poločas tak patřil Štítarům. Ten druhý však byl úplně jiný. Ten byl ve znamení souboje veletovských hráčů se štítarským golmanem. Jako první u něj narazil Michal Javůrek, toho golman vychytal v 50 minutě. O chvíli později neuspěl ani Honza Šedina se svou střelou. V 60 minutě rozehrál rohový kop Lukáš Veselý těsně vedle branky ! V 62 minutě ten samý hráč znovu nepřekonal golmana po parádním úniku a přihrávce nové posily Veletova – Lukáše Kofroně. V 64 minutě střílel těsně nad bránu i Michal Stolárik. Největší šance měl Veletov po rozích, rozehraných Lukášem Veselým, V 70 minutě po něm hlavičkoval Vašek Jankovský do golmana a vůbec největší šanci měl v závěru zápasu Honza Šedina, který trefil tyč!  Veletovu prostě nebyl vyrovnávací gól v ten den souzený… Poprvé v sezoně prohrál.

V dalších utkáních je mnoho zajímavých výsledků. Hned pět golmanů vychytalo v tomto kole čisté konto, Tři Dvory nedostali gól oba první zápasy nové sezony a naopak bez vstřeleného gólu zatím zůstávají nováčci Nová Ves a Pašinka. Největší debakl kola padl v Ovčárech, hostující Volárna domácím hráčům nadělila šest branek! 5 : 0 skončil zápas mezi Hradišťkem a Pašinkou a 4 : 0 porazili Plaňany Nebovidy. A právě Platany se dostali na druhé místo za Týnec nad Labem, který také ještě neztratil body. Velkým překvapením je i prohra Veltrub v Jestřábí Lhotě…

V příštím kole Veletov doma přivítá Nebovidy. Zajímavé zápasy se odehrají ve Veltrubech, kam přijede Týnec nad Labem a v Plaňanech, tam přijedou Tři Dvory. Štítary hrají ve Volárně a poslední Ovčáry ve Starém Kolíně…