VELETOV VSTAL Z MRTVÝCH A KONEČNĚ DOMA VYHRÁL !! POSLEDNÍ JE HRADIŠŤKO !!

11.10.2013 08:46

Veletovští hráči o prvním říjnovém víkendu konečně ožili, předvedli nejlepší výkon sezony a zaslouženě zvítězili! Bylo to první domácí vítězství v sezoně, podtržené první vychytanou nulou Davida Ježka v brance !! Do Veletova v neděli přijeli Nebovidy, a stejně jako v loňské sezoně si veletovští hráči zastříleli! S tím rozdílem, že v loňském utkání proměnili více šancí, letos „ jenom “ čtyři !! Veletov totiž klidně mohl zvítězit i 10 : 0 !! Ano, takový byl výkon veletovských hráčů! Nebovidy se téměř do ničeho nedostali! Jedinou vyloženou gólovou šanci v 63 minutě hostům zlikvidoval David Ježek. Za Veletov vstřelil první gól v 15 minutě Zdeněk Řehák, který proměnil hosty nabídnutý pokutový kop! Další branky padly z vytvořených šancí. V 35 minutě se druhého gólu v sezoně dočkal Aleš Scháněl, který zvyšoval na 2 : 0 ! Nejhezčí gól v zápase vstřelil ve 39 minutě Honza Buňata, ten vyprášil pavučiny v šibenici hostující branky! Poslední gól padl ve druhém poločasu a to v 75 minutě, když Tomáš Vedral prádní střelou trefil tyč branky, odražený míč si jako první našel Pavel Kubka a jako kapitán Veletova skóroval na konečných 4 : 0 pro Veletov!! Veletovští hráči tak vstřelili za jeden zápas stejný počet branek jako v dosavadním průběhu sezony tj. za šest zápasů !!

V tabulce soutěže se Veletov touto výhrou posunul na 11 místo, právě před Nebovidy, na které nyní má dvoubodový náskok. Největší změna je na posledním místě, dosud poslední Týnec nad Labem tam vystřídalo Hradišťko a to pouze kvůli horšímu skóre, oba zmíněné týmy totiž v posledním kole prohráli. Znovu prohrála i Vrbová Lhota, která po šňůře pěti vítězných zápasů bez inkasované branky podruhé prohrála a za dva zápasy obdržela už pět gólů, stále se ale drží na třetím místě za prvníma Krakovanama, které ještě neztratili ani bod, a druhýma Veltrubama, ty už bod ztrácejí! Na čtvrté místo se vyšplhali Štířaty, nováček soutěže předvádí kvalitní výsledky a i když nemůže hrát na vlastním hřišti, ukazuje, že bude patřit ke špičce tabulky. A právě do azylu štítarských fotbalistů, na stadion třetiligového FK Kolín, se přijede v neděli 13. října poprat o další body Veletov! Ten zde nastoupí od 16.00 hodin, nenechte si ujít vystoupení Veletovských fotbalistů na stadionu, kde se hraje Česká fotbalová liga !!