Veletov vstal z mrtvých v posledních minutách!!

13.06.2010 19:25

Veletov předvedl v předposledním kole další drama! Po skvělém otočení zápasu v předchozím kole v Červených Pečkách, zápas parádně otočil i ve Starém Kolíně!! Veletov nezačal špatně, šancí měl dost i v prvním poločase a před branku domácích se dostávali veletovští hráči nečekaně často. Bohužel chybělo přesné zakončení a kromě gólu z ofsaidu Davida Olivy, jiný nepadl. Po prvním poločase mohl být trenér Zbyněk Sandholc spokojený. Druhá půle byla z velké části doslova strašná! Přesto, že byl v 52 minutě vyloučen domácí hráč a Veletov měl výhodu přesily, veletovští hráči úplně přestali hrát a do tlaku se dostávají domácí. Ti v 62 minutě vstřelují i gól!! Veletov sice přidal na výkonu, ale starokolínská obrana byla rázem nepřekonatelná! Veletov se celý poločas ne a ne dostat k nějaké slibné šanci! Až v 89 minutě uniká domácím hráčům Zdeněk Hejduk, centruje před branku na volného Tomáše Formánka a ten konečně srovnává na 1 : 1!! V poslední minutě ještě Veletov bude zahrávat standartní situaci! K míči se opět staví Tomáš Formánek, pálí a vstřeluje druhý gól!!! Kdekdo už Veletovu nevěřil, ale během dvou minut bylo vše jinak, Tomáš Formánek otočil stav zápasu pro Veletov a spařil domácí fanoušky, kteří úplně stichli! Všichni věděli, že už s tím Starý Kolín nic neudělá! Veletov veze tři body a pojistil si druhé místo v tabulce!!

Postupující Nebovidy znovu pouze remizovali, překvapením je vítězství Ovčár v Červených Pečkách při dohrávce 23 kola! Na konci tabulky vrcholí boj o udržení, spadnout mohou Ovčáry, Pašinka, Velký Osek, Radovesnice II ale i Vrbová Lhota, vše ukáže až poslední kolo, které se hraje příští víkend. Tentokrát se všechny zápasy odehrají v sobotu!!