Veletov vstřelil Krakovanům dva góly, přesto 1 : 0 prohrál !! Hradišťko poprvé zvítězilo !!

02.11.2011 12:20

Další kolo fotbalové soutěže III. A třídy Okresního přeboru přineslo mnoho překvapení!! Hradišťko poprvé zvítězilo a odlepilo se ode dna tabulky, Červené Pečky deklasovaly Dolní Chvátliny, Týnec vstřelil bůra Vrbové Lhotě a především Veletov prohrál v Krakovanech!! Průběh utkání však výsledku vůbec neodpovídá! První poločas byl sice vyrovnaný, hrálo se na obě strany, Honza Buňata vstřelil i gól, který neplatil pro údajný faul našich hráčů v pokutovém území domácích. Ale to, co se odehrávalo v poločase druhém… To bylo jak na střelnici! Domácí golman se hodně spotil! Obrovské šance nedali útočníci Aleš Scháněl ani Zdeněk Řehák, neprosadili se ani Lukáš Veselý, Lukáš Vlk a Pavel Kubka, který pálil těsně vedle! Hrálo se pouze na polovině domácích a hráči Veletova branku ostřelovali po celý druhý poločas! Druhý gól Veletova vstřelil Aleš Scháněl po standardní situaci, ale radost z úst všem veletovákům sebral zdvižený praporek čárového sudího a následný hvizd rozhodčího! Gól znovu neplatil, tentokrát pro postavení mimo hru! V 70 minutě musí vystřídat zraněného Pavla Kubku Miroslav Reichl. Krakovany na chvilku ožili v podobě dvou rohových kopů v 82 minutě! Jeden z nich byl bohužel pro Veletov rozhodující! Po jeho rozehrání se v pokutovém území Veletova prosadil domácí Michal Věříš a zajistil tři body pro Kakovany! Veletovští se ještě těsně před koncem domáhali penalty po střetu Davida Olivy s domácím golmanem, hlavní rozhodčí však rozhodl opačně a tak Veletov podruhé v sezoně prohrál! Navíc poprvé v sezoně nevstřelil ani jeden gól!

A Veletov po této prohře okamžitě spadl na třetí místo v tabulce. Ani jeden z jeho soků totiž nezaváhal – Tři Dvory vyhráli v Nebovidech a jsou novými lídry soutěže, na druhé místo se dostali Červené Pečky, které doma rozdrtili Dolní Chvátliny 7 : 0 !! Další vysokou výhru viděli diváci v Týnci nad Labem, místní rezerva vstřelila bůra Vrbové Lhotě, která vystřídala Hradišťko na posledním místě tabulky. To pro změnu poprvé v sezoně zvítězilo, porazilo totiž Volárnu, na kterou Veletov v úvodu sezony nestačil!! Zbylé dvě utkání skončili remízami.

V příštím kole přijede do Veletova právě Hradišťko, které se nadechlo a určitě bude chtít úspěch zopakovat. A vzájemná bilance? Ta hraje jasně pro Veletov, ale z posledních tří utkáních Veletov vydřel pouze bod! ( 1 : 5, 0 : 3, 1 : 1 )!! Klopýtnout by mohli Červené Pečky, které jedou na Volárnu. Tři Dvory hostí Veltruby!  V posledním kole za čtrnáct dní hrají Tři Dvory v Krakovanech a Veletov v Červených Pečkách, takže nás čeká zajímavý a napínavý konec podzimu!! Kdo bude mistrem?  A pozor, všechny zbylé zápasy sezony začínají už ve 14.00 hodin!