Veletov vydřel tři body a před těžkým duelem moc nepřesvědčil !

22.09.2009 07:39

O víkendu pokračovali fotbalové soutěže dalším kolem. Veletov v neděli doma nastoupil proti do posud neporaženému Hradišťku. Veletov ale nedopustil překvapení a nakonec vyhrál nejtěsnějším rozdílem ! Úvodních dvacet minut se hráči spíše rozehrávali a až na pár nepovedených akcí například Tomáše Vedrala, Zdeňka Řeháka nebo Zdeňka Hejduka se nic zvláštního nedělo. Až v 21 minutě mohl otevřít skore Lukáš Veselý osamocen před bránou, jenže na centrovaný balon bohužel nedoskočil. A tak první gól dává o tři minuty později Jakub Souček. Veletov vedl sedmnáct minut, ve 40 minutě totiž vyrovnal hostující hráč s číslem 4. Závěr poločasu však opět patří Veletovu a Lukáš Veselý vyprovází hosty do kabin gólem na 2 : 1 ! Do druhého poločasu nastoupil místo Tomáše Vedrala Pavel Kubka. Ale další gólové slovo patří pro změnu Hradišťku, to totiž po hodině hry opět srovnává stav na 2 : 2 ! V 65 minutě nastartoval Veletov k útoku Honza Buňata, který jen těsně minul šibenici branky, když rozehrával standartní situaci. Dušan Sýkora už se ale o osm minut déle nemílí a posílá Veletov znovu do vedení, když dorazil do branky vyražený míč! Po tomto gólu střídá Lukáše Veselého Tomáš Vokál, který posiluje obranu. Jenže Hradišťko znovu málem vyrovnalo, míč směřující do prázdné brány na poslední chvíli odkopává Honza Buňata! Tomu to ale v 85 minutě hráč Hradišťka vrací v plné parádě a dal svému týmu ještě naději. Tu však hráči Hradišťka nevyužívají a všechny body znovu bere Veletov! Ten je stále třetí za týmy z Nebovid a Starého Kolína, kteří neztratili stále ani bod! Veletov jede v příštím kole právě do vedoucích neporažených Nebovid. Je tu tak první ostrý zápas sezony!! Na opačném pólu tabulky vystřídala poslední Radovesnice II Pašinka...