Veletov zachránil střídající Formánek!

29.03.2010 16:59

V neděli 28. března Veletov vstoupil do druhé půlky sezony 2009 - 2010. Hned na úvod zvítězil nad Polepama 3 : 1. Utkání se hrálo na umělém trávníku v Červených Pečkách. Veletov do vedení poslal už v desáté minutě Zdeněk Hejduk. Ale to bylo vše, co se v prvním poločase stalo. Hrálo se na obě strany, vyložených šancí bylo minimálně, jen dvě žluté karty si vykoledovali polepští hráči. To druhý poločas už byl živější, hned v jeho úvodu mohli Polepy vyrovnat, ale nepřesnost jejich útočníka to nedovolila. Na druhé straně ale gól padá, bohuižel pro Veletov je to gól z ofsajdu, tudíž neplatný. Do výborných šancí se dostávají Honza Buňata a Michal Novák, ani jedna ze střel se ale neujala. Naopak,v 70. minutě v pokutovém území Veletova zahrává míč rukou Vašek Jankovský a je z toho penalta, kterou proměňuje hráč číslo 11, je srovnáno. Veletov se ale nezatahuje a trenér Sandholc oživuje útok klíčovým střídáním. Nováčka v sestavě Veletova Tondu Vejsadu nahrazuje Tomáš Formánek, ten nejdříve dostává žlutou kartu, ale v 77 minutě rozehrává rohový kop přímo na hlavu Jakuba Součka, který Veletovu vrací vedení! Polepy na tento gól už nedokázali odpovědět a tak o deset minut déle přichází další gól, tentokrát výstavně centruje David Oliva a Zdeněk Řehák hlavičkou upravuje stav na konečných 3 : 1 pro Veletov!

V dalších zápasech nám určitě velikou radost udělali Červené Pečky, které vzali Nebovidům dva body, když s nimi remizovali 2 : 2 ! Jinak k žádnému velkému překvapení nedošlo. Hurá na další kolo! Do Veletova přijedou Veltruby a Nebovidy jedou do Týnce nad Labem...