Veletov zakončil sezonu těsným vítězstvím a doma zůstal neporažen ! Polepy B jsou mistry podzimu !!

15.11.2010 19:07

Veletov dokázal v posledním kole porazit silné Libodřice a zůstává v těsném zavěsu na třetím místě! Mistry podzimu se stávají Polepy B, které porazili Ovčáry 7 : 1 !

Šlágr kola se odehrál ve Veletově, kam přijeli dosud vedoucí Libodřice a očekával se tvrdý boj! Tak se také stalo! Byly jsme svědky dvou úplně rozdílných poločasů. Ten první měl plně pod kontrolou Veletov a druhý naopak Libodřice. Velkou zbraní Veletova byly opět rohové kopy, rozehrávané Lukášem Veselým. V prvním poločasu jich Libodřice Veletovu „ darovali “ nespočet a tak bylo otázkou času, kdy se z nich naši hráči prosadí! Stalo se tak ve 34 minutě, kdy skóre zápasu otevřel Zdeněk Řehák a poslal Veletov do vedení 1 : 0 ! Dvě obrovské šance neuvěřitelně kazí Petr Grubr, když se dvakrát objevuje téměř sám před bránou a místo střely ještě volí přihrávku, ze které už Veletov nic nevytěží. Ale jak se říká, do třetice všeho dobrého! Ve 43 minutě Petr Grubr nádherně vyškolil hostující obranu a přesnou střelou podruhé rozvlnil síť za hostujícím golmanem! Veletov vede nad Libodřicema 2 : 0 !! Ale po prvním poločase přichází poločas druhý, který patří Libodřicím. V 60 minutě zahrávají standardní situaci z velkého vápna a hráč č. 16 prostřeluje našeho Milana Pohanku a snižuje na 1 : 2! Hráči Veletova znervózňují a doplácejí na tom žlutými kartami. A když v 80 minutě dávají Libodřice srovnávací branku na 2 : 2, nervy na uzdě neudrží Honza Buňata a zbytečným faulem v půlce hřiště si nechává dát kartu červenou! Na koni najednou byli Libodřice a s Veletovem to vypadalo špatně! Ale v 83 minutě přichází další rohový kop Lukáše Veselého a parádní hlava Jakuba Součka!! Veletov znovu vede!!! A přichází nejdelších deset minut do konce zápasu v celé sezoně! Tři minuty před koncem perfektním zákrokem Veletov zachraňuje Milan Pohanka!! Libodřice tlačí, ale Veletov se ubrání a získává nejvydřenější tři body v této sezoně!!

Veletov i Libodřice tak mají stejný počet bodů a jsou na druhém a třetím místě. To první místo si jasnou výhrou 7 : 1 zajistili Polepy B, které se tak stávají podzimním mistrem a přezimují s tříbodovým náskokem! Velká změna přišla i na opačném konci tabulky! Nová Ves přenechává poslední pozici Radovesnicím, protože porazila Starý Kolín! Radovesnice naopak podlehli Týnci nad Labem vysoko 0 : 6!