VELETOV ZNOVU VSTŘELIL POUZE JEDEN GÓL A PROHRÁL! VRBOVÁ LHOTA STÁLE DRŽÍ ČISTÉ KONTO !!

26.09.2013 08:44

Veletov v dalším kole III.třídy vstřelil jediný gól a znovu prohrál, takový úvod sezony nepamatuju! Veletov v tabulce soutěže klesl už na dvanácté místo a začíná bojovat o nesestupové příčky! Po pěti kolech má na kontě pouhé 4 vstřelené góly a 11 obdržených!! Tuto neděli přijeli do Veletova Tři Dvory. Těm stačil podařený úvod a závěr zápasu k tomu, aby si odvezli tři body. Už v sedmé minutě se totiž hosté, po chybě golmana Davida Ježka,  prosadili poprvé a vedli 1 : 0 ! Ve dvanácté minutě zvýšili na 2 : 0, když Davida tvrdou ranou prostřelili. Po zbytek prvního poločasu už se rozdávali žluté karty, většinou za připomínky hráčů k výkonu rozhodčího. Do druhého poločasu Veletov nastoupil lépe, V 58 minutě rozehrál rohový kop Honza Šedina, míč se dostal k Lukášovi Veselému, který vystřelil a míč do brány hlavou tečoval Zdeněk Řehák! Veletov snížil na 1 : 2 a znovu se dostal do hry. Hráči Veletova se začali dostávat do šancí a měli více ze hry, jenže místo srovnávacího gólu Veletova, přišel další gól hostů! V 72 minutě přehodil hostující hráč vyběhnutého Davida Ježka a znovu zvýšil na rozdíl dvou branek! Po mnoho dalších rozdaných karet přišla v 85 minutě červená karta po druhé žluté pro Martina Březinu. Z následného volného přímého kopu hosté vstřelili čtvrtý gól na konečných 4 : 1 !  Veletov tak doma znovu prohrál a na první domácí výhru si musíme ještě minimálně 14 dní počkat!

V těch dalších utkáních musím zmínit hlavně Vrbovou Lhotu, která znovu neobdržela gól a ke všemu znovu zvítězila a drží si třetí místo v tabulce. Na prvním místě se udrželi Krakovany výhrou nad Hradišťkem a vítězství v Jestřábí Lhotě upevnilo třetí místo Veltrubům. Tyto tři neporažené týmy mají shodně 15 bodů a odskočili o 6 bodů od ostatních týmů! Tři Dvory jsou čtvrté, Veletov je dvanáctý se čtyřmi body stejně jako jedenácté Ovčáry, pod Veletovem už je pouze Hradišťko se třemi body a Týnec nad Labem s jedním bodem, ten prohrál právě v Ovčárech a v příštím kole do Týnce jede Veletov a to v neděli 29. září od 16.30 hodin! Krakovany hrají doma s Červenýma Pečkama, Veltruby na Hradišťku a Vrbová Lhota přivítá doma Lhotu Jestřábí…