Veletov zvítězil desáté utkání v řadě a v neúplné tabulce navýšil náskok v čele už na 11 bodů !!

03.04.2023 15:09

Veletov v neděli 2. dubna sehrál první domácí utkání jarní části sezony. Od půl páté na svém hřišti ve Veletově přivítal trápící se Bělušice. První poločas byl poločasem neproměněných šancí. Veletovský Pepa Adamec mohl po deseti minutách hry vstřelit hattrick. Zakončit se nepodařilo ani Honzovi Gráfovi, který byl v téměř každé slibné situaci v postavení mimo hru. A pozadu nezůstávali ani hosté, Luboš Sýkora, který se musel postavit do branky místo zraněného Lukáše Poláka, musel dvakrát zasahovat proti osamoceným hostujícím útočníkům, obě situace však zvládl bravurně. První branka tak padla až v závěru první půle. Po rohovém kopu se ve shrumáži hráčů nejlépe zorientoval Honza Gráf, který tečovanou střelou poslal Veletov do vedení. Gól do šatny zaskočeným hráčům Bělušic ještě přidal Honza Šedina, ten s pomocí brankové konstrukce zvýšil na 2 : 0. Do druhého poločasu lépe vkročili hosté. Ve 47 minutě snížil na 2 : 1 Václav Klepal a o pár okamžiků déle mohlo být dokonce srovnáno. Hostující hráč se snažil přelobovat Luboše Sýkoru, který byl vyběhnutý z branky, střela se ale naštěstí o břevno svezla mimo hřiště. Domácí hráče až po hodině hry svým prvním gólem v dresu Veletova uklidnil Lukáš Klucska. Na 4 : 1 zvýšil v 64 minutě Honza Komeda a odpor hostujících hráčů konečně polevil. Na konečných 5 : 1 upravil v 84 minutě Pepa Adamec, který se tak dočkal branky i v tomto utkání. Veletov tak zvítězil v desátém soutěžním utkání v řadě a náskok v čele tabulky navýšil už na 11 bodů. Volárna má ale zápas k dobru, protože její poslední utkání v Ratboři bylo, nejspíš kvůli špatnému stavu hřiště, přesunuto na květen. Ale právě s Volárnou hraje Veletov v příštím kole. A pozor tentokrát už v sobotu, 8. dubna od 16.30 hodin na hřišti ve Volárně. Pokud Veletov zvládne i toto utkání, bude mít velice dobře nakročeno směrem k postupu do III.třídy !!