VELETOVŠTÍ HRÁČI SE VE VRBOVÉ LHOTĚ STŘELECKY NEPROSADILI, NASTŘELILI TŘI TYČE A PROHRÁLI !!

26.04.2012 06:23

Veletov po úspěšném domácím zápase se Třemi Dvory, venku opět zaváhal a prohrál 0 : 1 !! V průběhu jara nasbíral v pěti zápasech pouhé čtyři body a do okresního přeboru letos s největší pravděpodobností už nepostoupí. Nejvíce hráče Veletova trápí střelecká bilance, na podzim po těchto pěti utkáních nastřílel soupeřům 18 branek, zatímco nyní pouhých šest !! Ve Vrbové Lhotě měli ale hráči Veletova spíše velkou smůlu, než aby se jim nedařilo střelecky zakončovat. Šancí měli ctihodně dost, hlavně v prvním poločase, jenže Jirka Vlk trefil tyč branky a jeho bratr Lukáš o chvíli později břevno ! Obrovské šance měl Aleš Scháněl, toho vychytal golman nebo branku těsně minul. A tak podle známého přísloví : „ Nedáš – dostaneš ! “ byl Veletov v 36 minutě potrestán inkasovaným gólem – jediným v zápase ! Ve druhém poločase už Vrbová Lhota pouze urputně bránila a Veletov už se tolik do šancí nedostával, hrozil spíše ze standardních situací, Lukáš Vlk dvakrát mířil jen těsně nad branku domácích. Třetí tyč v zápase nastřelil Zdeněk Řehák, který hlavičkoval do horní tyče branky ! Smůla, smůla, smůla ! Zdeněk Řehák pro tento zápas převzal kapitánskou pásku po chybějícím Davidu Olivovi a po zápase k výkonu Veletova dodal, že by dnes branku nevstřelili ani do půlnoci ! Nepomohlo už ani střídání v závěru zápasu Aleše Scháněla za Lukáše Veselého a stažení hráčů na tři obránce, Lukáš sice prohlásil, že jde na plac vstřelit dvě branky, ale bohužel, nestalo se, Veletov ve Vrbové Lhotě prohrál. Vrbová Lhota získala prví body ve vzájemných utkáních s Veletovem, stejně jako před čtrnácti dny Starý Kolín !

V dalších utkáních vedoucí Červené Pečky porazili Nebovidy a zvýšili svůj náskok před třetím Veletovem už na 15 bodů. Druhé Tři Dvory doma těsně porazili Starý Kolín a znovu mají šestibodový náskok před Veletovem. Čtvrtý Týnec nad Labem se výhrou nad Dolníma Chvátlinama dotáhl na Veletov na který ztrácí pouze bod. Sendražice znovu bodovali, nyní vezou bod z Krakovan a Hradišťko dokonce zvítězilo ve Veltrubech a už je na desátém místě. Zápas v Ovčárech, kde hráli domácí proti Volárně byl za stavu 2 : 0 pro domácí  přerušen a nedohrán. V tomto kole padlo nezvykle málo branek, všechny vítězné týmy zvítězili rozdílem jedné branky a v žádném zápase nepadly víc jak tři góly !

V příštím kole hraje Veletov doma s Ovčárama, do Třech Dvorů jedou zvedající se Sendražice, Červené Pečky hrají doma s Veltrubama a Týnec nad Labem jede na Volárnu. Po tomto kole už Veletov může v případě neúspěchu spadnout na čtvrté místo…