Veletovští hráči si počkali, až přestane pršet a po té chladnokrevně otočili zápas !!

03.05.2011 11:38

Veletov hrál tento týden už v sobotu od 15.00 ve Starém Kolíně. Od úvodních minut zápasu pršelo a přestalo až po hodině hry. Hned ze začátku utkání musel veletovské hráče dvakrát podržet Milan Pohanka svými parádními zákroky. Jenže v 25 minutě už nedosáhl na střelu hráče číslo 8 ani on a domácí šli do vedení. A Veletov se jen tak k něčemu nedostal. Hráči Starého Kolína měli hru téměř pod kontrolou a našim hráčům se naopak v dešti vůbec nedařilo. Jediné dvě slušné šance v prvním poločase měli Zdeněk Řehák, který hlavičkoval vedle branky a Jirka Vlk, který branku svou střelou také netrefil. A tak první poločas vyhrál Starý Kolín 1 : 0. Poločas druhý svým dějem navazoval na ten první, neboť lépe hráli opět domácí hráči. Ovšem jen do 60 minuty, kdy přestalo pršet a režii zápasu začali přebírat hráči Veletova. Přicházeli šance Lukáše Veselého, Honzy Buňaty, Jirky Vlka i Zdeňka Řeháka. Pěknou střelu vyslal i Vláďa Vedral, veletovský tlak stoupal a gól „visel ve vzduchu“! V 70 minutě se do pokutového území dostal Lukáš Veselý, který konečně překonal golmana a srovnal stav na 1 : 1 !! Deset minut po té Lukáš zařizuje i vítězný gól, když centruje před branku a Zdeněk Řehák doráží míč do branky! Veletov znovu ve Starém Kolíně otáčí zápas, tak jako před rokem, a ani v šestém vzájemném utkání neztrácí žádný bod!! Do konce utkání si Veletov výsledek pohlídal a klidně mohl ještě gól přidat…

Tabulka soutěže se po tomto kole moc nemění. Polepy i Libodřice své zápasy také vyhráli, takže Veletov je stále druhý o dva body za Polepama. S nima v dalším kole sehraje těžkou bitvu o první místo!! Poslední jsou stále Radovesnice II, kterým se vzdálila Nová Ves už o tři body. Nové Vsi se začalo dařit, po dvou remízách nyní porazila Hradišťko a body na kontě jí vesele naskakují...