Veletovu se letos v neděli vůbec nedaří ! I Libodřice poprvé prohráli, proto Veletov stále vede !!

20.10.2010 19:35

V dalším kole hrál Veletov opět v neděli! A vůbec se mu to nevyplácí! Dva zápasy v neděli = dvě prohry!! Na rozdíl od zápasu v Polepech, kde Veletov podal nejhorší výkon sezony, ve Volárně měl spíše smůlu! První gól inkasovali hned v úvodu poločasu a to nejspíš hráče Volárny „nakoplo“ k podání dobrého výkonu. Honza Buňata na tento gól ještě odpověděl v šesté minutě vyrovnávací brankou, ale už se k němu bohužel nikdo nepřidal. Veletov sice měl po zbytek zápasu jasnou herní převahu, hrálo se převážně na polovině domácích, ale gól prostě vstřelit nedokázali. A tak rozhodující okamžik přišel v sedmé minutě druhého poločasu. Nejdříve hlavní sudí neodpískal zákrok na Lukáše Veselého v pokutovém území, když ho jasně stáhl na zem domácí hráč a tím Veletovu odepřel penaltu. A hned z protiútoku padá rozhodující gól zápasu bohužel na druhé straně! Volárna vede 2 : 1 !! Od té chvíle Veletov ostřeluje branku domácích jak někde na střelnici, Zdeněk Řehák, Jirka Vlk, Honza Buňata, Pavel Kubka, Zdeněk Hejduk ale hlavně Petr Grubr, který měl největší šanci, ani jeden, však gól už nedal. Volárna tak udržela pro ni výborný výsledek a vedoucí tým tabulky odjíždí bez bodu !!

Jenže díky první prohře Libodřic v sezoně se Veletov udržel na prvním místě! Jen díky lepšímu skóre o dva vstřelené góly vede tabulku před druhýma Polepama! Libodřice klesli na třetí místo s jednobodovou ztrátou! Velká změna přišla i na opačném pólu tabulky. Dosud poslední Nová Ves porazila Radovesnice a posunula se na 12 místo! Přeskočila tak svého soupeře a poslední místo přenechala Veltrubům, které prohráli s Krakovanýma!

V dalším kole je Veletov opět hostem, tentokrát navštíví Červené Pečky a snad už venku po dvou porážkách  zase vyhraje!! Hraje přece v sobotu !!