Veletovu se venku přestalo dařit. Po Volárně prohrál i na Hradišťku a poprvé v sezoně se gólově neprosadil !

25.04.2023 09:01

Veletovu se po sérii vítězných podzimních zápasů přestalo dařit. Na jaře spanilou jízdu Veletova ukončila Volárna, kterou Veletov neporazil ani na podzim, nicméně trápení touto porážkou pouze začalo. V následném domácím utkání se Veletov dlouho trápil s předposledními Krakovany, které sice nakonec porazil 3 : 0, ale o dalším víkendu na venkovním hřišti Veletov opět prohrál a navíc poprvé v sezoně nevstřelil ani gól. Došlo k tomu v sobotu 22.dubna na Hradišťku, kde Veletov nastoupil v neúplné sestavě. Chyběli hlavně útočníci Luboš Sýkora s Honzou Gráfem, ale i Honza Šedina s Vláďou Vedralem. Za domácí ale naopak nechyběl nejlepší střelec Hradišťka – Lukáš Polák. Celý zápas také byl o domácím nakopávání balonu právě na Poláka, který v 26 minutě jeden ze svých průniků proměnil a otevřel skóre. V 35 minutě přidal druhou branku domácích Ivan Skrypka a Hradišťko vedlo 2 : 0. Veletov se do šancí tlačil hlavně ve druhém poločase, bohužel ale většinou troskotal na téměř bezchybné domácí obraně nebo hráči svými střelami minuli branku. Hradišťko pouze bránilo a hrálo na úniky svých útočníků, které ve druhé půli parádně vynuloval veletovský golman Honza Urban. Gól už Veletov sice nedostal, ale bohužel ani nevstřelil a podruhé na jaře prohrál a poprvé v sezoně se v zápase střelecky neprosadil. Bodový náskok Veletova v čele tabulky se tak zúžil na sedm bodů, protože druhé Tři Dvory rozstříleli Krakovany C 6 : 0 ! V příštím kole přijedou v neděli do Veletova čtvrté Býchory, které Veletov na podzim 4 : 2 porazil. Odveta ve Veletově v neděli začíná v 17.00 hodin. Pokud Veletov znovu zaváhá, náskok z podzimu už bude téměř pryč a postup do III. třídy se tím začne komplikovat…