VELTRUBY NEVYUŽILI ZAVÁHÁNÍ KRAKOVAN, VELETOV UŽ LETOS DO OKRESNÍHO PŘEBORU NEPOSTOUPÍ !

22.04.2014 19:46

Poslední kolo III. A třídy přineslo mnoho zajímavých výsledků. Osmnácté kolo, bylo kolem, ve kterém poprvé v sezoně Krakovany prohráli zápas v základní hrací době, postaralo se o to Hradišťko, které Krakovany porazili 3 : 0 ! Tohoto zaváhání mohli využít druhé Veltruby a stáhnout tak náskok Krakovan na pět bodů, jenže Veltruby doma podlehli Jestřábí Lhotě po penaltách a získali pouze bod. Další překvapivé výsledky se zrodili ve Vrbové Lhotě a v Nebovidech. Vrbová Lhota porazila Starý Kolín vysoko 6 : 0 a trápící se Nebovidy zabrali a porazili Sendražice 5 : 2 . Opustili tak poslední příčku, kterou přenechali Týnci nad Labem, ten doma nestačil na Ovčáry. Že Štítary v Kolíně porazí Červené Pečky taky asi čekal málo kdo a tak jediným zápasem, který nepřinesl zajímavý výsledek, byl zápas právě Veletova. Veletovští hráči ve Třech dvorech podali průměrný výkon a prohráli 2 : 4. Ale do vedení šel ve 12 minutě Veletov, gólem Zdeňka Řeháka. Vedení však Veletov udržel pouhých pět minut, kdy domácí srovnali. Ve druhém poločase po rohu domácích napálil míč do brány hráč č. 8 a Tři Dvory šli do vedení. Rozhodující zásah přišel v 65 minutě utkání, kdy udeřili znovu domácí a odskočili na rozdíl dvou branek. V 70 minutě přišel faul Michala Stolárika v pokutovém území a nařízenou penaltou domácí také nepohrdli. Veletovu se podařilo pouze snížit, a to šest minut před koncem, když se ze standardní situace prosadil Dušan Sýkora a ukončil skóre na 2 : 4 ! Veletov touto porážkou definitivně přišel o šanci na postup do Postřižinského okresního přeboru, ta sice byla hodně malá, spíše teoretická, ale do tohoto kola stále byla, nyní se Veletovu dveře do Okresu minimálně do příští sezony uzavřeli…

V příštím kole Veletov doma přivítá poslední Týnec nad Labem, takže tu po delší době máme povinnou výhru! A při pohledu na poslední výsledek z podzimu 2013, to Veletov asi nebude mít lehké. Zápas si ale určitě užijí Michalové Stolárik a Javůrek, ti nastopí proti svým bývalým spoluhráčům…  Krakovany nastoupí v Červených Pečkách, Veltruby doma přivítají Hradišťko, které v tomto kole nejvíce překvapilo. Předposlední Nebovidy nastoupí v Ovčárech a Tři Dvory ve Starém Kolíně. Sendražice přivítají Štítarský SK a na souboj Lhot se mohou těšit v Jestřábí Lhotě, tam přijede Vrbová Lhota.  Všechna utkání začínají v 17.00 hodin…