Veltruby přijeli v desíti lidech, Veletov toho jen tak tak využil !! Nová Ves už není poslední !

27.04.2011 07:11

V pátém jarním kole přijeli do Veletova oslabené Veltruby. Od úvodní minuty naskočili do hry v deseti lidech a tak odehráli celý zápas. Žádná velká převaha Veletova ale vidět nebyla. Hráči si sice vytvořili více šancí než soupeř, ale gólem skončili pouze dvě. V 25 minutě nacentroval míč před bránu Veltrub Tomáš Horák a Honza Buňata hlavou otevřel skóre. A v 31 minutě přesně k tyči míří Jirka Vlk a dal si ke svému svátku pěkný dárek v podobě vítězného gólu! Ve 34 minutě snižuje hostující hráč ze standardní situace na 1 : 2, ale do konce zápasu už gól nepadl. Nejvíce šancí si Veletov vytvořil při rozehrávání rohových kopů, kterých měl v tomto zápase bezpočet, ale bohužel žádný z nich hráči nevyužili ! Jmenovitě Jakub Souček, Zdeněk Řehák, Tomáš Horák ani třeba David Oliva, který se soubojů v pokutovém území vůbec nebál… Nikdo z nich si branku už nepřipsal…

Veletov tak po dvou remízách nyní bere tři body za výhru a za týden v sobotu sehraje další zápas sezony, tentokrát ve Starém Kolíně už od 15.00 hodin !! Se Starým Kolínem má Veletov výbornou bilanci. Všech pět vzájemných zápasů Veletov vyhrál, vstřelil 11 gólů a pouze dvakrát inkasoval! Uvidíme jak dopadne v šestém vzájemném utkání!!

Polepy v posledním kole těsně porazili Týnec nad Labem a stále vedou tabulku o dva body před Veletovem. Za týden Polepy přivítají doma Volárnu, která znovu zvítězila…. Třetí Libodřice porazili Radovesnice II a ztrácí na Veletov pouze bod. Za týden jedou do Ovčár. Poslední Nová Ves I podruhé v řadě remizovala a díky tomu přenechala poslední místo Radovesnicím. Jistotu záchrany však ještě nemá!!