Vláďa Vedral dvěma góly otočil zápas v Ovčárech !!

07.09.2010 07:24

Tento víkend pokračovala fotbalová sezona dalším kolem. Veletov jel po dvou vítězných utkáních na hřiště neporažených Ovčár! Pro Veletov ve velmi nepříjemné atmosféře probíhal první poločas. Po úvodní nakopáváné, získávají domácí hráči převahu na hřišti a přicházejí i velké šance ke vstřelení úvodního gólu. Domácí hráči hrozí hlavně ze standardních situací. Kolikrát nám veletovským fandům zatrnulo, když se míč proletěl pokutovým územím Veletova po rohovém nebo přímém kopu !! Naštěstí míč nikdo nevstřelil do naší branky! První velkou šanci Veletova zahazuje ve 30 minutě Zdeněk Hejduk, který se po centru od Michala Nováka ocitl sám před bránou, bohužel ji vysoko přestřelil ! Nervozita stoupá, hráči se dopouštějí nebezpečných zákroků a po pár šarvátkách přicházejí zasloužené žluté karty, jedna pro domácího hráče a jedna pro našeho kapitána Davida Olivu! Už to vypadá, že poločas skončí bez branek, ale ve 42 minutě přichází gól do šatny, bohužel padá do branky Milana Pohanky! Domácí fanoušci jsou radostí bez sebe, Ovčáry vedou 1 : 0 a nutno dodat že zaslouženě!

Do druhého poločasu nastupuje do zápasu místo Adama Kuchty, kterému se nedařilo, Tomáš Vokál, ten nastoupil k prvnímu zápasu jeho další nové sezony! Veletov už předvádí lepší hru než v prvím poločasu, ale stále nemůžou najít cestu k domácí brance, naopak na druhé straně dochází k brejkům, kterým se vždy výborně postavil Milan Pohanka a držel tak veletovské naděje! Postupem času bylo vidět že se veletovští hráči více a více sehrávají, gól byl na cestě! Nejdříve přicházeli šance Zdeňka Řeháka, Lukáše Veselého a Michala Nováka. Těm chyběla přesnost v zakončení! V 76 minutě však přichází standardní situace Veletova, ke které se staví Michal Novák. Jeho střelu golman vyráží a ve skrumáži před brankou se nejlépe orientuje Vláďa Vedral a doráží míč do branky! Konečně je srovnáno! A nebylo to Vláďovo poslední slovo, o tři minuty později svým druhým gólem otáčí zápas ve prospěch Veletova a utlumil domácí fanoušky. Nervy na uzdě neudržel domácí čároví rozhodčí a byl tak hlavním sudím Navarou vykázán na tribunu za nesportovní chování! Poslední hřebík do ovčárecké rakve zatloukl v 85 minutě Jakub Souček třetím gólem! Ten se prosadil po rohu, rozehraném Lukášem Veselým! Nepěknou ozdobu zápasu pak bylo téměř sedmiminutové nastavení, kvůli zdržování při čekání na míč. Ovčárecká ostuda tak nebrala konce, tři míče na hřišti uprostřed polí doopravdy nestačí…

Dosud neporažené tak zůstávají tři týmy. První Libodřice, druhý Veletov a třetí Polepy. Beznadějně poslední pak je třikrát poražená Vrbová Lhota.