VOLÁRNA POSTOUPILA DO OKRESU ! VELETOV PO TRAGICKÉM ZÁVĚRU SEZONY NAKONEC ČTVRTÝ !!

19.06.2013 07:58

A je rozhodnuto !! Poslední kolo rozhodlo o postupujícím i sestupujícím ! Nejšťastnější jsou hráči ve Volárně, Ti po třech letech od postupu do III.A třídy, letos postoupili do Okresního přeboru. Veletov tento tým za celou tu dobu nedokázal ani jednou porazit !! Druhé zůstali Krakovany, sice v posledním kole porazili Starý Kolín, ale Volárně k prvnímu místu stačil bod za remízu v Jestřábí Lhotě. Na druhém konci tabulky, v posledním kole oba ohrožení celky sestupem, zvítězili, ale Kořenicím to už bohužel nepomohlo, po jednoročním působení  v této soutěži znovu sestupují do nejnižší třídy. Předposlední Ovčáry se zachránili vítězstvím nad Veletovem. Ten předvedl v posledních třech kolech velice špatný výkon a nakonec skončil na čtvrtém místě. V posledním kole ho přeskočili Sendražice, které na závěr směšně deklasovali Týnec nad Labem 10 : 0 !!

A zápasy Veletova ? V dohrávce 24 kola, ve čtvrtek 13. června, hrál Veletov v Sendražicích, po úvodním gólu Honzy Buňaty v 34 minutě dokonce 1 : 0 vedl, ale Sendražice ještě do přestávky srovnali a ve druhém poločase zápas dokonce otočili a zaslouženě zvítězili 2 : 1 ! Veletov navázal na špatný výkon ze zápasu s Vrbovou Lhotou a vše zakončila potupná porážka v závěrečném kole v Ovčárech ! Tu nebudu a nechci komentovat. Jen bych zvýraznil tři úspěšné střelce a  hlavně končícího golmana ! Za Veletov se postupně gólově prosadili Michal Novák, Honza Buňata a Josef Machaň, tři góly tentokrát k vítězství bohužel nestačili!  Svůj poslední zápas za Veletov odchytal Milan Pohanka !! V sendražicích odehrál poslední minuty v dresu Veletova i Jakub Souček, dlouholetá opora veletovské obrany !

Souhrn celé sezony, další informace , statistiky a bilanci hráčů Veletova brzy zveřejním!