VRBOVÁ LHOTA POPRVÉ INKASOVALA A PROHRÁLA ! VELETOV UŽ JE NA DĚLENÉM POSLEDNÍM MÍSTĚ!!

04.10.2013 09:07

Veletov prožívá nejhorší sezonu ve III.A třídě v novodobé historii! Po šestém kole se společně s Týncem a Hradišťkem dělí o poslední místo. Pouze méně obdržených gólů Veletov udrželo na 12 místě. V posledním utkání právě s posledním Týncem znovu nevstřelil ani jeden gól a má nejhorší útok skupiny.V šesti utkáních vstřelil pouhé čtyři góly! Navíc není pevná ani základní sestava. Ve všech dosavadních utkáních nastoupili pouze dva hráči a to Honza Šedina a Zdeněk Řehák, ostatní už minimálně jeden vynechali. Ani v Týnci nebyla sestava ideální, navíc úvodních pět minut hrál Veletov kvůli nedostatku hráčů v desíti, než se k týmu připojil Pavel Kubka. Hned v šesté minutě vstřelil jediný gól zápasu domácí Žiga a Týnec vedl 1 :0. Ve 23 minutě vstřelil tento hráč další gól, ale naštěstí z ofsajdu. Ve 37 minutě střílel těsně vedle Pavel Kubka, ve 38 minutě chytil domácí golman standartku Lubošovi Sýkorovi a ve 44 minutě pálil vedle Josef Machaň! Na konci 1 poločasu byl zraněn Dušan Sýkora tak vážně, že do druhého poločasu už nenastoupil. A protože Veletov neměl koho střídat, hrál Veletov znovu pouze v desíti hráčích. Ale i v oslabení Veletov Týnec přehrával a mnohokrát byl blízko vyrovnání! Jenže znovu na veletovštích hráčích ležela ta v posledních kolech tradiční „ deka“ , která prostě ten gól nepřipustila! Týnec téměř nic nehrál, hráči se jim hádali, nedokázali si přihrát, ale Veletov toho nedokázal využít! V 72 minutě dal další gól domácí Žiga, ale znovu z ofsajdu a tentokrát i po odpískání, proto obdržel i žlutou kartu, kterými u domácích hráčů pan rozhodčí šetřil! V 80 minutě neudržel nervy na uzdě jindy klidný Zdeněk Řehák a po bránění ve hře domácímu hráči dostal žlutou kartu a hned po té červenou, čemuž jsem moc neporozuměl, protože jsem si nevšiml, že by Zdeněk už jednu kartu v průběhu zápasu dostal, každopádně byl vyloučen a Veletov dohrával zápas už v devíti lidech! V 85 minutě mohl Veletovské naděje utnout domácí hráč, který kopal penaltu, ten výhody nevyužil a branku netrefil!!! A i když Veletov tlačil do posledních minut , gól nedal a znovu prohrál!!

Dalším týmem, který v tomto kole prohrál, je také Vrbová Lhota, která nejenže že poprvé ztratila body, ale obdržela první gól v sezoně! Zajímavostí na tom je, že Vrbovou Lhotu porazila Lhota Jestřábí! Veltruby také ztratili bod, ale po remíze zvítězili na penalty, takže zůstávají neporažené. Jediným týmem bez ztráty bodu už jsou pouze Krakovany, které doma porazili Červené Pečky a odskočili o bod od Veltrub. Čtvrté jsou Tři Dvory, které porazili Starý Kolín. Nebovidy prohráli v Ovčárech a spadli na 11 místo právě před Veletov, se kterým se utká v dalším kole. V loňské sezoně se Veletov proti Nebovidům střelecky probudil a zvítězil 6 : 1, doufejme, že letošní domácí utkání bude mít stejný účinek! V neděli 6.října už od 16.00 hodin bude hrát Veletov o lepší než sestupové umístění v tabulce, jinak poprvé, od postupu do III. třídy, téměř jistě obsadí poslední nebo předposlední místo! Z dalších utkáních zdůrazním hlavně duel mezi Veltrubami a Vrbovou Lhotou, ti se utkají o druhé místo! První Krakovany jedou do Sendražic, čtvrté Tři Dvory do Jestřábí Lhoty a třeba poslední Týnec do Starého Kolína! A pozor, všechna utkání začínají už v 16.00 hodin !!